O nas

Pracownia "DEJA ARCHITEKCI s.c." oferuje Państwu szeroki wachlarz usług związanych z architekturą i architekturą krajobrazu.

Nasza Firma była dotychczas znana na rynku pod nazwą "ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa s.c. Maciej Deja Marta Deja".
Jej działalność opiera się na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w zakresie opracowywania projektów architektonicznych oraz doradztwa związanego z projektowaniem budowlanym, urbanistycznym
oraz architektonicznym kształtowaniem krajobrazu.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, kreatywne i niepowtarzalne rozwiązania projektowe oraz profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta.
Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami branżowymi, co pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie architektury i architektury krajobrazu.

Nasze biura mieszczą się w Olsztynie, ale działamy na terenie całego kraju.

 

MACIEJ DEJA
mgr inż. architekt 

Absolwent Instytutu Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej z 1977 roku. W latach 1977-1984 pracował w Biurze Projektowo-Badawczym Budownictwa Ogólnego „Miastoprojekt – Olsztyn”, następnie rok w Bureau d’Etudes et de Recherches w Msili w Algierii.
Od 1986 roku działalność projektową realizuje we własnej pracowni architektonicznej. Założyciel znanej na rynku budowlanym firmy „ARCHE Biuro Obsługi Budownictwa s.c. Maciej Deja Marta Deja”. Autor licznych budynków, między innymi obiektów użyteczności publicznej, instytutów naukowych, domów wielo- i jednorodzinnych.
W swojej twórczości nawiązuje do tradycji miejsca i krajobrazu. Projektuje architekturę współczesną, ale w swoim dorobku zawodowym ma również przedsięwzięcia z zakresu renowacji obiektów zabytkowych.
W kontaktach z Klientem stawia na kreatywną współpracę.

Prywatnie zaś - zapalony brydżysta i podróżnik. Niezwykle zaangażowany tenisista, dla którego nie ma piłek straconych - czym wśród przyjaciół zapracował na tytuł:
"Latający Architekt".

 

BARBARA MARIA DEJA
dr inż. budownictwa

Wkrótce.

 

MARTA MARIA DEJA
mgr inż. architekt krajobrazu

Przebojowa i kreatywna projektantka, od 2007 r. wspólniczka założyciela pracowni. Absolwentka Architektury Krajobrazu na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie.
W ramach wieloletniej praktyki zawodowej zajmowała się projektowaniem ogrodów przydomowych, otoczenia budynków wielorodzinnych, budynków handlowo-usługowych, jak również zielonych dachów. Posiada doświadczenie w aranżowaniu zieleni na balkonach, tarasach oraz we wnętrzach.
Należy do Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu.

Jej pasją są podróże i poznawanie nowych kultur. Szczególnym sentymentem darzy Hiszpanię oraz wciąż zachowane w zieleni Andaluzji wpływy tradycji mauretańskiej.